Projekt skončil v roce 2013

Moje přihlášky

Přihlásit se | Zaregistrovat se

zpět na titulní stránku

seznam všech víkendových akcí

Posilování autoregulačních mechanismů a zvládání zátěžových situací

Termín:9.4.2011 - 10.4.2011 (sobota - 9.00-12.00, 14.00-17.00, neděle - 9.00-12.00)
Místo konání:Sluňákov - víkendové aktivity a letní škola
Anotace:Kurz je zaměřen na nácvik praktických metod využívajících rozvíjení vědomí těla a dechu a na techniky práce s myslí, jejichž zvládnutí facilituje autosanační procesy na úrovni tělesné i psychické. Součástí nácviku je kultivování kvalit mysli, které vedou k lepší sociální zakotvenosti a k redukci pocitů frustrace obvykle provázejících těžké životní situace.

Rádi bychom Vás ještě upozornili, že na tento workshop je zapotřebí si s sebou vzít volnější oblečení a karimatku :-) Samozřejmě pokud nemáte karimatku, tak jakoukoli jinou podložku či deku :-)
__________________________________________________________
Milí studenti,

Děkujeme za přihlášení na víkendovou aktivitu Dr. Tillicha: Posilování autoregulačních mechanismů a zvládání zátěžových situací, česky přeloženo - fantastická jóga : -)

Posíláme informace k organizaci víkendu:

Sraz ve Sluňákově před 9.hodinou v sobotu ráno. Cesta tam: Z Olomouce autobusem MHD č. 18 a 20 ze zastávek Tržnice a Náměstí Hrdinů. V Horce zastávka Horka (BUS20) nebo Horka, škola (BUS18). Sluňákov najdete na konci Horky směrem na Skrbeň vpravo. V případě, že není příliš mokro, můžete od zastávky Horka, škola použít polní cestu vpravo za domy. Autem asi 10 minut od Olomouce.

Jídlo je zajištěné, v sobotu bude svačina, oběd a večeře a v neděli svačina a oběd. Konec workshopu bude v sobotu v 17.hod. V neděli opět sraz před 9.ráno a končí se obědem. Bez přespání.
Vaši přihlášku bereme jako závaznou, pokud nebudete moci přijít, domluvte za sebe náhradníka z řad studentů, vše je totiž financováno z EU a musíme to doložit administrativně. Ptejte se, pište.

Těšíme se na vás,
Lektor:RNDr. Josef Tillich, CSc.

Workshop:

TermínNázevKapacita / přihlášky
14.10.2010Čtvrtek12:30 - 15:45Mocenský a partnerský model ve výchově, vzdělávání a vztazích Výchova a vzdělávání dětí založené na uplatňování moci a síly jsou vyčerpávající a přitom málo účinné. Mají negativní dopady nejen na plnění každodenních oprávněných požadavků, ale také na sebeúctu, rozvoj osobnosti a vzájemné vztahy. Na se...

Dokumenty

Úvahy

Fotografie